Eurosport

MONIPUOLISEN PENKKIURHEILUN PUOLESTA

 
 

Aikataulu

00:11
Muut lajit
Muut lajit: WATTS (12min)
00:24
Urheilu-uutiset
Urheilu-uutiset - Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (7min)
00:31
Jalkapallo
Urheilu-uutiset - Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (13min)
00:44
Jalkapallo
Jalkapallo: Major League Soccer - Makasiiniohjelma kokoaa Pohjois-Amerikan ammattilaissarja MLS:n kohokohdat. (31min)
01:14
Jalkapallo
Jalkapallo: Major League Soccer - 16. kierros Portland Timbers (Yhdysvallat) - Houston Dynamo (Yhdysvallat) (67min)
01:14
Jalkapallo
Jalkapallo: Major League Soccer - 16. kierros Portland Timbers (Yhdysvallat) - Houston Dynamo (Yhdysvallat) (67min)
02:22
Jalkapallo
Urheilu-uutiset - Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (13min)
02:34
Jalkapallo
Jalkapallo: Major League Soccer - Makasiiniohjelma kokoaa Pohjois-Amerikan ammattilaissarja MLS:n kohokohdat. (25min)
02:59
Jalkapallo
Jalkapallo: Major League Soccer - 16. kierros Seattle Sounders (Yhdysvallat) - New York City FC (Yhdysvallat) (60min)
05:30
Jalkapallo
MLS - Day 16 - Portland Timbers v Houston Dynamo (89min)
05:30
Jalkapallo
MLS - Day 16 - Portland Timbers v Houston Dynamo (89min)
07:00
Fia wtcc
Opening race - Vila-Real (Por) (47min)
07:47
Fia wtcc
Main race - Vila-Real (Por) (49min)
08:36
Pyöräily
Classics - Best of (50min)
09:26
Muut lajit
WATTS 41 VTR (13min)
09:39
Jalkapallo
EURO FANS 16 VTR HD - Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (13min)
09:51
Pyöräily
National championships - United kindom (29min)
10:21
Pyöräily
National championships - Belgium / Netherlands / Slovakia (40min)
 
11:01
Jalkapallo
MLS - Day 16 - Portland Timbers v Houston Dynamo (82min)
11:01
Jalkapallo
MLS - Day 16 - Portland Timbers v Houston Dynamo (82min)
12:23
Jalkapallo
EURO FANS 16 VTR HD - Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (14min)
12:36
Jalkapallo
MLS HIGHLIGHTS 16 VTR HD - Makasiiniohjelma kokoaa Pohjois-Amerikan ammattilaissarja MLS:n kohokohdat. (29min)
 
13:05
Muut lajit
WATTS 15 VTR Best of Cycling (56min)
14:01
Pyöräily
Classics - Best of (60min)
15:01
Jalkapallo
MLS - Day 16 - Seattle Sounders v New York City FC (88min)
16:30
Jalkapallo
MLS - Day 16 - Portland Timbers v Houston Dynamo (57min)
16:30
Jalkapallo
MLS - Day 16 - Portland Timbers v Houston Dynamo (57min)
17:27
Jalkapallo
MLS HIGHLIGHTS 16 VTR HD - Makasiiniohjelma kokoaa Pohjois-Amerikan ammattilaissarja MLS:n kohokohdat. (29min)
17:56
Pyöräily
Classics - Best of (62min)
 
18:57
Jalkapallo
MLS - Day 16 - Portland Timbers v Houston Dynamo (85min)
18:57
Jalkapallo
MLS - Day 16 - Portland Timbers v Houston Dynamo (85min)
20:23
Urheilu-uutiset
NEWS 352 VTR - Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (7min)
20:30
Jalkapallo
MLS - Day 16 - Seattle Sounders v New York City FC (72min)
21:41
Pyöräily
Classics - Best of (61min)
22:43
Muut lajit
WATTS TOP 10 3 VTR Special Summer (32min)
23:14
Fia wtcc
WTCC ALL ACCESS 13 VTR - WTCC All Access. (32min)
23:47
Ralli
INSIDE ERC 6 VTR HD - Kooste menneen viikonlopun ERC-osakilpailusta. (30min)
 
00:30
Jousiammunta
Jousiammunta: maailmancup, Antalya, Turkki (25min)
00:55
Urheilu-uutiset
Urheilu-uutiset - Päivän kuumimmat puheenaiheet urheilun maailmassa yhteen lähetykseen puristettuina. (10min)
01:05
Muut lajit
Muut lajit: WATTS (25min)
01:30
Motocross
Motocross: MM-sarja Mantova, Italia - MX2 - 2. lähtö (30min)
02:00
Motocross
Motocross: MM-sarja Mantova, Italia - MXGP - 2. lähtö (30min)
02:30
Fia wtcc
FIA WTCC: Vakioautojen MM-sarja Vila-Real, Portugali - Avauskilpailu (45min)
03:15
Fia wtcc
FIA WTCC: Vakioautojen MM-sarja Vila-Real, Portugali - Pääkilpailu (45min)
04:00
Jalkapallo
05:30
Pyöräily
06:15
Pyöräily
07:00
Pyöräily
08:00
Snooker
09:30
Fia wtcc
10:15
Fia wtcc
 
11:00
Pyöräily
12:00
Motocross
12:30
Motocross
 
13:00
Ralli
13:30
Autourheilu
14:00
Fia wtcc
14:45
Fia wtcc
15:30
Pyöräily
16:15
Pyöräily
17:00
Muut lajit
 
18:00
Jalkapallo
19:00
Fia wtcc
19:30
Motocross
20:00
Motocross
20:30
Pyöräily
21:25
Urheilu-uutiset
21:30
Muut lajit
22:30
Jalkapallo